Nazwa forum

Opis forum


#1 2009-02-01 12:39:02

karolina trudnowska

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-16
Posty: 9
Punktów :   

konferencja we Lwowie

Sokół wysłał maila o konferencji, ja zakładam tu wątek, aby można było pozadawać pytania tym, którzy tam byli przez tych którzy chcą jechać i podogadywać się.

Offline

 

#2 2009-02-01 13:44:33

Natalia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-01
Posty: 2
Punktów :   

Re: konferencja we Lwowie

Ile osób mogło by tam jechać od nas? Może przy okazji parę dni po konferencji zostalibyśmy w Pradze? A biznes plan jakiś jest? Ktoś liczył jaki budżet potrzebujemy? Najwyższy coś zwraca? Czy daje jedynie błogosławieństwo?

Offline

 

#3 2009-02-01 20:32:24

sokół

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-08
Posty: 4
Punktów :   

Re: konferencja we Lwowie

Doszło chyba od małego nieporozumienia ;]
Karolina założyła wątek o konferencji we LWOWIE, a pytanie kol. Natalii dot. konferencji w OŁOMUŃCU (o której informacje też przesyłałem ;])

Nie pamiętam, czy są jakieś ograniczenia osobowe - ale coś chyba takiego było... Karolina wie pewnie.
Kasę dostaje się z powrotem - Karolina wie jak ;p
Biznesplanu nie trzeba.

Offline

 

#4 2009-02-01 22:53:14

Natalia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-01
Posty: 2
Punktów :   

Re: konferencja we Lwowie

Aaa racja Mój błąd:) Zdecydowanie za dużo nauki:) To przez nią:) Pozdrawiam

Offline

 

#5 2009-02-03 22:50:32

karolina trudnowska

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-16
Posty: 9
Punktów :   

Re: konferencja we Lwowie

limit osob byl chyba 5 z jednej uczelni, lecz oni nie zawsze tego restrykcyjnie przestrzegaja- to odnosnie Lwowa.

jesli chodzi o dofinansowanie, to poki co trudno cokolwiek powiedziec, bo ug jeszcze nie ma budzetu na 2009r, wiec nie wiem, ile kasy nam przyznano na Ikwartal z Parlamentu. Moze dostaniemy nagrode w konkursie na projekt udzialu w BFNie, wiec moze bedziemy mieli troche srodkow stad. Zawsze jakies dofinansowanie na dojazd od Rektora mozna probowac i cos od RSS czyli z WPiA. W kazdym razie, ile gwarantowane jeszcze nie wiadomo, a ile sie udaje zalatwic ad hoc okazuje sie w zwiazku z zalatwianiem kasy na konkretna konferencje, trudno wiec podac konkretne sumy czy procenty

jak cos bede wiedziala, bede informowac
a ile osob sie w ogole wybiera?do Lwowa? i do Czech?

Offline

 

#6 2009-02-06 02:03:47

sokół

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-08
Posty: 4
Punktów :   

Re: konferencja we Lwowie

No i co? Ktoś poza Turskim i mną do Lwowa jedzie???

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.survivor.pun.pl www.ktk2010.pun.pl www.zwierzaczkowo.pun.pl www.narutoforshinobi.pun.pl www.udc.pun.pl